INFORMACJE

Wpis
do rejestru ośrodków OD

 

 

 

  O nas -  Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy"SanVita"

Rabka to jedno z najpopularniejszych polskich uzdrowisk, które swoimi solankami od lat przyciąga turystów i kuracjuszy z całej Europy. Źródła te należą do jednych z najsilniejszych solanek jodowo-bromowych w Europie. Solanki stosowane są do kuracji kąpielowej, pitnej i wziewnej. Przy ich użyciu można leczyć nieżyty dróg oddechowych, niedokrwistość, choroby alergiczne, astmę oskrzelową, skazę wysiękową, krzywicę, choroby przemiany materii, układy krążenia, miażdżycę. Lecznicze źródła oraz unikalny mikroklimat to zaledwie część bogatej oferty miejscowości.


 

Liczne trasy narciarskie i rowerowe, szlaki pieszych wędrówek oraz możliwość wspinaczki górskiej sprawiają, że Rabka jest atrakcyjnym miejscem całorocznego wypoczynku. Miasto jest dobrym punktem wypadowym do Zakopanego.

 


Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy „SanVita” w Rabce Zdroju położony jest na skrzyżowaniu tras wiodących do Krakowa, Zakopanego, Nowego Sącza i przejścia granicznego ze Słowacją. Komfortowe i przytulne pokoje z TV, radiem, telefonem i bezpłatnym dostępem do internetu, dobrze przygotowane zaplecze służące do rekreacji, rehabilitacji i odnowy biologicznej sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku i poprawy zdrowia o każdej porze roku. W pobliżu znajdują się największe atrakcje Rabki - Pijalnia Wód Mineralnych, Tężnia Solankowa, Park Zdrojowy i czynne zimą trasy narciarskie.

Oferta noclegowa:


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą turnusów rehabilitacyjnych i wczasów zdrowotnych.

 

Ośrodek "SanVita" w Rabce - Zdroju uzyskał wpis do rejestru ośrodków, w których mogą  odbywać się turnusy rehabilitacyjne nr OD/12/0015/17 ważny do 20.07.2020 r.
Ośrodek przystosowany jest do przyjmowania osób z następującymi schorzeniami:

 

 

powrót »

Zarezerwuj już dziś!!!

Turnus
ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY

2017 / 2018


 zobacz szczegóły »

 

Informacja dla klientów !

 

 Nie realizujemy wniosków i skierowań z NFZ !!

  

Dopłata do diet:

1. Dieta bezglutenowa 100 zł na turnusie rehab. i 108 zł na wczasach zdrowotnych.

 

2. Dieta niskobiałkowa 100 zł na turnusie rehab. i 108 zł na wczasach zdrowotnych.

 

Dopłata:

Wyp. szlafroka 20zł/14dni

Wyp. szlafroka 10zł/7dni

dodatkowy ręcznik 5zł

wymiana ręcznika 3zł